سه شنبه 24 فروردین 1400

پیام قدردانی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از فعالین ستاد خدمات سفر

  • 14 فروردین 1400
  • 12:48
  • گردشگری
  • 0 دیدگاه
  • 19 بازدید
  • Article Rating
پیام قدردانی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از فعالین ستاد خدمات سفر

در پی تحقق اهداف و برنامه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا👇

🔹یعقوب گویلیان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان طی پیامی از تمامی دست اندرکاران ستاد نوروزی استان کردستان که بی وقفه تلاش برای توسعه گردشگری استان را انجام دادند، قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح می باشد:
 
                                                       
(منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق)

🔹پایداری رسم کهن نوروز و پیوند ناگسستنی آن با فرهنگ و تمدن آریایی این سرزمین، سرآغاز زیبایی‌های وصف ناشدنی از در کنار هم بودن و آغازی نو و جدید از زندگی است که فرصت رویش‌های بهاری را غنیمت شمرده و سفر آغاز می‌شود.

🔹نوروز به عنوان یکی از سنت‌های هویت بخش و میراث زیبایی و زیبا اندیشی همواره عرصه سفر است و سفر در هنگام نوروز از نظر نمادین و نیز مبتنی بر ذات روح بخش خود نشانگر رابطه زیبای روح انسان با طبیعتی است که از پس یک زمستان سرد، مژده بهار آورده و صدای امید را در گوش زمان زمزمه کرده است.

🔹همت ستودنی همه مهربانان و مهراندیشانی که مهربانی خود را با توجه به درگیری کشور با ویروس منحوس کرونا وقف هموطنان خود کرده و حلاوت خدمت به دیگران را بر لذت در کنار خانواده بودن و استراحت نوروزی ارجح دانسته و تلاشگرانه در مسیر تسهیل سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۰ اقدام کرده‌اند، با هیچ کلمه‌ای قابل تقدیر نیست و بی شک فقط نگاه ویژه خداوندی و لطف اوست که پاداشی شایسته به این بزرگواران خواهد بود.

🔹در این مجال به همت استوار همه خدمت‌گزاران ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان آفرین گفته و از تلاش های اثرگذار تمامی این عزیزان برای ایجاد زمینه سفر مسئولانه و ایمن، آسان و شادی آفرین برای تک تک گردشگران نوروزی نهایت تقدیر را دارم.

🔹امید است با توجه به اهمیت جایگاه خدمات‌رسانی به مسافرین نوروزی و تاثیر آن در اقتصاد و فرهنگ مردم روزی فرا برسد که بر ویروس منحوس کرونا غلبه کنیم و صنعت گردشگری کردستان دوباره شکوفا و پویا شود.


🔹یعقوب گویلیان
 
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان

🌹🌹🌹

تیمور خالدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو اخبار در حال حاضر در دسترس نیست